Rentgeno kontrolės sistemų vaizdų analizės mokymai

Šiuo metu muitinės ieško efektyvių būdų kovoti su kontrabanda. Naudotis vien moderniausiomis rentgeno kontrolės sistemomis (trumpai – RKS) nepakanka. “Pati moderniausia įranga tampa nereikalinga, jeigu darbuotojai, kurie jas eksploatuoja ir vizualiai analizuoja rentgeno spinduliuotės vaizdus, nėra kompetetingi („International Journal of Industrial Ergonomics 2014″).”

Siekiant padidinti muitinių darbo efektyvumą, sukūrėme RKS radiografinių vaizdų analizės ir pavojingų objektų atpažinimo mokymus. Visi mokymai yra pagrįsti 40 pėdų standartiniu testiniu konteineriu (trumpai – STK). STK apima daugiau nei 150 skirtingų realistinių kontrabandos situacijų. STK yra padalintas į keturias skirtingas dalis: krovinių, keleivinių automobilių, atskirų objektų ir skenerio bandymų. Įvykdę daugiau nei šimtą STK skenavimų, pristatome skirtingas rentgeno spinduliuotės vaizdų interpretavimo metodikas ir parodome kaip atpažinti kontrabandines prekes: tabaką, sprogmenis, šaunamuosius ginklus, narkotikus, nelegalius imigrantus ir t.t.

Po apmokymų muitinės darbuotojai yra pasirengę efektyviai ir tiksliai atlikti vaizdo analizę, aptikti grėsmes ir atlikti efektyvesnius patikrinimus.

Mokymų brošiūra