Rentgeno kontrolės sistemos

UAB „Inta“, atstovaudama kompaniją Nuctech Company Limited (toliau – Nuctech), savo klientams siūlo krovinių ir transporto priemonių inspektavimo/patikros sistemas, pašto siuntų patikrinimo sistemas, radiacinius vartus, rentgeno kontrolės sistemas, skirtas smulkioms siuntoms ir keleivių bagažui, skysčių patikros sistemas. Sistemų pritaikymo galimybės labai plačios. Sistemos gali būti naudojamos muitinėse, geležinkeliuose (riedmenų patikrai), aviacijoje, pramonėje, jūrų uostuose ir t.t. Nuctech kompanijos tikslas – tarnauti šalies žmonių gerovei, užtikrinti saugumą, užkirsti kelią kontrabandinių ir kitų nelegalių prekių patekimui į šalies rinką.

Nuctech kompanijos sistemos yra įdiegtos daugiau kaip 100 pasaulio šalių, apimant penkis žemynus. Šiuo metu Nuctech priklauso didžiausia pasaulyje didelės energijos rentgeno inspektavimo sistemų gamybos ir pardavimų rinkos dalis, tai įrodo kompanijos produktų kokybę, plačias galimybes ir klientų pasitikėjimą. Nuctech turi vieną didžiausių pasaulyje gamybos bazių, kurioje gaminami visi net ir mažiausi inspektavimo sistemoms reikalingi elementai. Tai įtakoja Nuctech sistemų kokybę ir kainą.

UAB „Inta“ teikia ne tik Nuctech sistemų įdiegimo paslaugą, bet ir yra sertifikuota atlikti sistemų operatorių mokymus bei teikti techninę pagalbą.

Daugiau informacijos apie rentgeno kontrolės sistemas suteiks:
Kristina Ostrauskaitė – kristina@inta.lt; +370 5 216 7211
Donatas Limantas – donatas.limantas@inta.lt; +370 5 212 0388